Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Porche 911 2,4 harmonikové narazníky rv.1973

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dr.street

PříspěvekZaslal: ne Srp 07, 2011 2:02 pm    Předmět: Porche 911 2,4 harmonikové narazníky rv.1973 Citovat

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jsem student vyoké školy a mám našetřené nějaké peníze. Naskytla se mi možnost koupit Porche 911 targa, obsah motoru 2,4 harmonikové narazníky rv.1973 v bíle barvě za super peníz 100-120tis. Prodáváho vdova po zesnulém manželovi, porsche je přivezene z italie, myslíte ze pujde prihlasti na veteranské RZ? Interier pry není nejak extra zničený ale ani skupina A1, a motor je pojízdný jen chybí baterka, tak až se tam pojedu podivat vezmu ji s auta a zkusim ji nastartovat, rikala že se porsche chce zbavit a nechala by ho za 100tis. Myslíte že ho mám vzít? Já bych do nej hned šel za ty penize se mi to zdaji i hodne dobře ulozene prachy, ale rodina se na koupi kouká skepticky! Budu rad za nazory.

Naposledy upravil Dr.street dne út Srp 16, 2011 8:16 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
diddien01

PříspěvekZaslal: po Srp 08, 2011 7:08 pm    Předmět: zdravim... Citovat

investice je to urcite dobra, ale ta cena je az moooc nizka. Takze bud by to byl kup Tvyho zivota a nebo pruser. Ono kdyz ho koupis a bude to na sra.... tak potom bude nutny zainvestovat dalsich X set tisic aby to auto nejak vypadalo. Urcite se jed podivat a uvidis sam jak to bude vypadat. Clovek nikdy nevi co se skrejva za poklady ve vdovskejch garazich:)) Mej se a at to vyjde Michal PS: s prihlasenim na veterany urcine nebude problem
Petr 911

PříspěvekZaslal: čt Srp 11, 2011 9:02 pm    Předmět: Citovat

Nějak to celé nejde dohromady. R.v 1967 má být krátký rozvor s motorem 2,0 l a ty harmonikové nárazníky tom už je úplně mimo. Bude to asi pěkný slepenec.
Dobrá investice by to byla, pokud by to podle výrobního čísla bylo S. Samosřejmě zbývá sehnat správný motor a udělat kvalitní renovaci do originálního stavu. To je ale velmi nákladný a dlouhý proces.
Pokud to jezdí - pro radost dobré, pokud nejede - na rozebrání. O dobré investici bych nemluvil.
Dej sem nějaké fotky a VIN, ať to probereme.
Dr.street

PříspěvekZaslal: pá Srp 12, 2011 6:56 am    Předmět: Citovat

AHoj tak mámnové informace, volal jsem znamemu přes ktere ten obchodu jde a rikal, že je to rv. 73, obsah 2,4 a pry ma ty harmonikove narazniky a je to serie S. Spis si myslim že mel na mysli SC, protože Sko s harmonikama by byla fakt slepovačka. Musim se s nim dohodnout a zajet tam, na co si mam dat bacha pri koupi? Co je na te serii S tak vzácneho?
Jindra

PříspěvekZaslal: po Srp 15, 2011 2:48 pm    Předmět: Investice? Citovat

Pokud ten motor vrčí kup to. Je to nějaká uprava nebo jeden z prvních harmonik, lomilo se to kolem roku 1973. Já mám 2,4 1972. Za ty prachy i kdyby si to měl pomalu dávat dohromady třeba 5let tak se to vyplatí. Na veteránský čísla to taky dostaneš pokud k tomu budou "nějaké papíry" a budou souhlasit čísla karoserie a motoru. Na co si máš dát pozor? To není jako když kupuješ golfa, ale podívej se na zkorodovanej spodek, to ostatní se dá opravit snadno. Pokud bude z motoru kapat olej tak se neděs, je to tak trochu olejnička a semtam něco ukápne. Po nastartování to bude trochu kouřit ale po ohřátí by to mělo ustat. (pokud ten kouř nebude modrej).
Jindra

PříspěvekZaslal: po Srp 15, 2011 2:50 pm    Předmět: Ještě jednou Citovat

Ted sem si všim, rok 1967 rozhodně nebyla 2,4 a harmoniky taky ne. Ale možná je to na papírech z 1967?
Dr.street

PříspěvekZaslal: po Srp 15, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

jindra: jak jsi to myslel s tim jestli to mánejaké papiry? ja myslel ze na veteranské RZ dostanu auto i kdyz nema zadne papiry, že se udela testace a hotovo

Jinak se omlovam v ptvní přispěvku je rv1967 ale ma tam byt rv. 1973 ale to take také nebyli harmoniky ne?
Petr 911

PříspěvekZaslal: po Srp 15, 2011 10:24 pm    Předmět: Citovat

Je to detektivka Wink. V roce 73 se to lámalo. Končila F serie a začínalo harmonikové období. Je možná starší varianta 2,4 l s předělanou vizáží, nebo nový model (kde má být 2,7 l) se starým motorem. Všechno je možné, za tu dobu se na autě mohlo podepsat mnoho kutilů. Výrobní číslo karoserie, motoru a foto to vyřeší.
Dr.street

PříspěvekZaslal: út Srp 16, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to porsche musel koupit nekdo odsud z fora kdo to četl, protože jinam na internet jsem to nedaval. Dnes jsem volal majitelce a ta řikala, že tam prijeli nejaký kupci a zacali se tam hadat o cenu až se to zvedli na 280 000 a ten jeden ho koupil. Tak jestli to byl nekdo odsud mohl by sem dát nejaké fotky toho skvostu aspon?
Jindra

PříspěvekZaslal: pá Srp 19, 2011 10:40 am    Předmět: Papíry Citovat

Na veteránské testace musíš mít papíry, nemusí být platné, nemusí být české, může to být i tzv.odhlášenka z evidence třeba z Německa, nebo české papíry s ustřiženým rohem,ale papíry být musí.
Jindra

PříspěvekZaslal: pá Srp 19, 2011 10:42 am    Předmět: Citovat

Jestli jste to auto někdo koupil odsud, dejte fotky a nějakej popis. Taky se rád podívám.
muf

PříspěvekZaslal: so Srp 20, 2011 7:50 am    Předmět: Citovat

Dr. Street: O tom autě jsem slyšel i z jiných zdrojů než z fóra. A už byla víceméně ruka v rukávě ještě než jsi založil toto auditorium. Osobně o tom ale moc nevím. Nicméně některé porsche je i zadarmo drahé (pokud ho chceš dát dokupuy a ne rozdělat na díly).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomas28m

PříspěvekZaslal: út Srp 23, 2011 9:42 pm    Předmět: Citovat

Myslel jsem,že na veteránskou testaci není potřeba žádné doklady,jen doklad o koupi,nebo že je člověk majitelem. Když najdu něco ve stodole,taky přece nemám odhlášku....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jindra

PříspěvekZaslal: st Srp 24, 2011 10:42 am    Předmět: Citovat

Pokud najdeš ve stodole Bugatti Royal se zakázkovou karoserii, tak dostaneš určitě vyjímku. Ale když to bude třeba Oktávie r.v.1965 tak bys měl doložit papíry. Protože se stává že auto je složeno z několika kusů, a potom je vydáváno za originál veterán a je to podvod. Typický příklad jsou třeba vozy Aero, nebo tatraplány atd.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: