Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím znalce, jakou 911 koupit ????????????

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cakina

PříspěvekZaslal: po Dub 23, 2012 6:29 am    Předmět: Prosím znalce, jakou 911 koupit ???????????? Citovat

Zdravím všechny fandy Porsche.
Tak jsem dospěl do věku, kdy je třeba vyměnit běžné sportovní auto za fenomém zn. PORSCHE 911. Na toto vozidlo se hodlám zadlužit do doby kamenné a " trochu si tím i znepřátelil manželku" tak bych prosil o radu znalců co mají s těmito vozy opravdovou zkušenost, jestli by mi mohly poradit, jaký model vybrat.
Já osobně mám zájem JEN o novější model od rv. 2005-2009 a to model 911 S4 v manuální převodovce. Nevím, jestli toto je ale z výše uvedených ročníků zrovna ten správný model a to ohledem na spotřebu, cenu dílů, dlouhodobé hodnotě - udržení ceny na trhu a jeho případné prodejnosti, a celkové radosti z jízdy, nebo raději volit jiný model S2, "obyčejnou" 911 nebo, když už tak koupit třeba TURBO - na toto ale nevím jestli cenově-leasingem dosáhnu, tak o něm ani moc nepřemýšlím, i když je pro mne vzledově naprosto nejkrásnější PORSCHE.
Dále jestli je manuál dobrá volba??, ale říkám si, když sport tak manuál, ale možná se mýlím a automat dá více vyniknout jízdě v Porsche, tak proto děkuji všem za rady a připomínky.
Hezký den všem Robert
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilles

PříspěvekZaslal: ne Dub 29, 2012 6:56 am    Předmět: Citovat

Cakino,Cakino..........ohledem na spotřebu si žádný Porsche nekupuj, natož turbo. Razz Gilles
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: po Kvě 07, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Což o to, s 997 se dá jezdit i ekonomicky, pokud někdo chce. Zvlášť s druhou generací s PDKčkem.
Mým favoritem v tuto chvíli je GTSko zadokolka. Nová generace mi přijde krok stranou.
Pokud chceš manuál, nic proti. Tiptronic bych ale já osobně nezatracoval, natož pak PDK. Jsou chvíle, kdy budeš litovat, že ses rozhodl tak a ne jinak, ať si vybereš kteroukoliv volbu. A naopak, většinu času budeš rád, žes to vybral tak, jax to vybral. Každý má něco do sebe.
Standardně ale co se udržení ceny týká, nejlepší volbou je kupé, manuál a zadokolka, Ska jsou při nákupu dražší, ale při prodeji se ten rozdíl trochu stírá. Jde hlavně o stav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: