Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tak a je doma sc 3,0 1978
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moje911ka

PříspěvekZaslal: út Led 24, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Michala na Slovači.....Čas letííííí a já jsem nebyl na foru 15 měsíců a koukám jak jsi tu targu zdárně doladil - fakt moc pěkná. Když jsi mi odpovídal ohledně mých otázek před více jak rokem, tak jsem ještě nevěděl do čeho lezu, mám taky rok a půl 911SC. Dovoz z Kalifornie. Já to celý udělal obráceně, byla sice po boku sedřená ale technickou jsem udělal a pak na zastoupení v Praze vybavil doklady k přihlášení a auto přihlásil regulerně na klasické SPZ, ty hned do depozitu a pomalu jsem začal vystrojovat----že to olakuju jen částečně--- a jsem v tom až po uši Very Happy. Nakonec pujdou ven okna, nové těsnění a celý lak, takže jen tak nevyjedu. Závidím že to už máš za sebou, ale když to má být pořádně tak teda jo, no Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal 911sc

PříspěvekZaslal: út Led 24, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

aj ja ta zdravim. nikomu som neveril, ze sa s tym budem dva roky hrat. ale v lakovni ma hned prebrali zo sna. odmontovat vsetko co sa odmontovat dalo. okna, dvere, palubovka, komplet cely inetrier. no otrhat na kost.
gumy na okna sa daju nastastie kupit normalne. takze som to na zaciatku leta dostal do pojazdneho stavu. musel som riesit aj calunenia na dverach. kartonovy material bol zniceny. tak som si podla stareho vyrezal nove zo sololitu a natiahol kozenku. ta kozenka nie je rovnaka ako nova koza na palubovke a sedackach, takze tuto musim este vymenit. nevyzera to dobre. koberce som tak isto obtiahol a vystrihol z ineho materialu. stale mi chybaju zadne bezp. pasy a zadne sedaky.. chcem namontovat repraky do prednych dveri a skontrolovat preco mi nejde tach. a otackomer. ale prvou robotou bude otvorit prevodovku. mam volu na diferaku a cez nove gufera mi pomaly vyteka von olej. zistil som, ze vsetky strojarske diely gufera, tesnenia, o-kruzky a pod kupis v normalnom obchode s loziskami za par korun. michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
moje911ka

PříspěvekZaslal: út Led 24, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já naštěstí nemám nikde ani kousek rzi, koberce, tapecir, sedačky, přístrojovka v IA stavu. I po odstrojení vše naprosto neporušené, jezdilo to v Kalifornii. netěsnosti tam mám taky, ale to budu řešit až...až...až... Pokusím se sem povesit foto. Sehnal jsem historii, bylo to obj. v prosinci 78 v US, sportpaket,špera na diferaku,křídlo, šibr, klima, ale nemam kompresor, tempomat a přídavný chladič oleje ???asi - v pp blatníku. čalounění v pěkné pekelně červené.... Laughing ted jsem přivezl komplet gumy na skla a nakonec jsem koupil pp blatník, starší v německu, netknutý. původně jsem ho chtěl opravit ale byl natržený u hrníčku na světlo a když?? už to budu celé lakovat, černá jako ty tak at to na sobě nemá tunu kitu. Zatial sa maj Laughing Rád bych vyjel do liberce na sraz v září ale??? držím ti palce při dalších opravách...poznatek:Některý věci jsou za super kačky, plechařina je ale za pěknej ranec. ahoj

IMG_5344.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  123.89 KB
 Shlédnuto:  7716 krát

IMG_5344.jpg

IMG_4341.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  164.34 KB

IMG_4341.jpg

IMG_5456.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  148.59 KB

IMG_5456.jpg

muf

PříspěvekZaslal: st Led 25, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

Pánové, kdybyste potřebovali nějaké díly, jsem k dispozici. Například přední blatník 18.000 Kč včetně daně. www.porsche-dily.cz
Zrovna nyní tu mám sadu koberců pro celé auto, vyšly na necelých 7,5 včetně daně, což si myslím, že se ani nevyplatí to nechat šít. Kdybyste chtěli posoudit kvalitu, tak ty koberce mám ještě doma, je to pěkný hustý chlup a kvalitně ušité, můžu předvést v reálu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
moje911ka

PříspěvekZaslal: st Led 25, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

Děkuji moc Mufe za nabídku, rád ji využiju když budu něco shánět. Blatník mám jak nový z Německa kde jsem si ho přímo odšrouboval. Ozvu se případně kvůli evr. budíkům,exp. nádobě oleje,hadicím a dalším věcem až budu strojit. Koberce mám původní, hellen rot a docela slušné. Strach mám ze šíbru, který musím vyhodit kvůli laku a pak koupím těsnění, sametku atd, ale aby to správně fungovalo??? vše označím... ale stejně, je to 35let starý. Jinak nádhera je, když to člověk rozebírá, vše povolí, kabely, svorky,domečky na světla s povrchovkou, kterou ted na nových autech aby člověk pohledal. Nahazuju ještě nějakou fotku než to odvezu do laku. zatím pánové zdravím

IMG_7262.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  155.91 KB
 Shlédnuto:  7704 krát

IMG_7262.jpg

IMG_7257.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  166.27 KB

IMG_7257.jpg

IMG_7255.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  142.59 KB

IMG_7255.jpg

Jindra

PříspěvekZaslal: st Led 25, 2012 3:25 pm    Předmět: Budíky USA Citovat

Měl sem někde adresu na člověka v německu kterej dělá budíky do 911. Ty původní americký předělá na evropské samozřejmě převody včetně stupnice. Nemůžu tu adresu najít, možná bys ho našel na netu.
moje911ka

PříspěvekZaslal: pá Led 10, 2014 8:26 pm    Předmět: Citovat

ahoj Michale, jak to jde? jezdíš v pohodě? na foru jsem četl že jsi měl před letem trochu problém s Wurem, ale řešil to s tebou Vagus..... který o tom něco málo ví tak že asi OK ne, Je dobře že se tady okolo tohoto fora motaj lidi který o tom něco vědí Smile Já se děsím toho aby jsem to vůbec po 4 letech natočil ale to dopadne. Auto mám od podzimu v garáži a sem tam když je čas tak něco dělám, ale toho je proklatě málo Crying or Very sad Zbývá mě dostříkat "krabláky" ale na rovinu nevím přesně kde mají být. Boční krycí plechy u nárazníku vzadu ale nevím jak vysoko, krycí plechy prahů na boku? nevím jak vysoko a přední spodní díl pod nárazníkem - ten má být celej. Hrubost "krabláku" taky někdo neví? Kde by se měly takový informace čerpat? Totéž okolo nádrže. ......abych nemusel jet do Stutgartu do muzea Rolling Eyes dávám sem pár fotek. mufe, kupoval jsem od tebe všechny gumy do oken a sametky, časem se ale ozvu s dalšíma požadavkama.... dost toho má ale opravdu taky Funke. Zdravím všechny blázny co se do tohodle pustily a přeju hodně zdraví v roce 14
michal 911sc

PříspěvekZaslal: ne Bře 02, 2014 9:13 pm    Předmět: Citovat

Aj ja ta zdravim. To do coho si a pustil, by som ja anikdy nezacal. to uz je moc vazny zasah a vsetko stoji na klampiarovi a potom na kilach gitu a...... co sa tyka tych kusov plechu o ktorych pises, mozem ti urobit detailne fotky aj s metrom pre lepsiu predstavu. ja som na plechoch upravy nerobil a vsetko sedelo na povodnom mieste. jedine vsetky gumy, ktore som odmontaval sa zmrstili a musel som kupit nove. daj vediet ci ti to pomoze.
michal 911sc

PříspěvekZaslal: čt Bře 06, 2014 9:28 pm    Předmět: Citovat

Pani, dnes ma moja 911sc kousla. pri nadstavovani predstihu som strcil prst do vrtule. isla polka nechtu aj kusom masa. krve jak ze svine. takze davajte si pozor na vrtulu, nema slitovani.
moje911ka

PříspěvekZaslal: ne Bře 09, 2014 6:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Michale, díky za odpověď,.....a pozor na prsty Smile pochopil jsi mě špatně, já to měl lehce vzatý o svodidla, blatník jsem vyměnil, žádný klepání a zadní límec se vyklepal. Psal jsem ti, že nevím jak vysoko má být nastříkaný krablák pod barvou..... musí to pasovat.... prahy jsou jasný, přední plech pod nárazníkem taky,... ale na bočních spodních dílech zadního nárazníku. asi k tomu prolisu??? ale nevím to jistě. Nakonec jedu tento týden s kamošem na výstavu Retro Classic do Stutgartu ta se zastavím i v novém muzeu Porsche a tam to oměřím... a omrknu. Kamoš staví orig nálezový stav 356 z roku 57 tak má taky hromadu neznámých.... spojíme to v jednu akci Wink Vznášel jsem zde taky dotaz jestli někdo neví kde se eloxuje ale nakonec jsem to taky zjistil..... někdo totiž všechny rámečky přestříkal mat černou ale správně to má být vše eloxovaný... aspoň ten můj ročník.... tak to udělám tak jak to má být... práci zdar Ahoj...
michal 911sc

PříspěvekZaslal: po Bře 10, 2014 10:08 am    Předmět: Citovat

ahoj, ja som tiez v liberci na zraze videl nerezove kryty na rame tmavo elxovane. viem ako sa eloxuje hlinik, ale ako sa eloxuje nerez to netusim. neviem ci mam original alebo nie, ale ja mam kryt na rame[nad hlavou] v originalne nerezovej farbe. Ja mam 78 911sc. nikdy som ani neskumal v akej farbe to ma byt. 356 to je ina idea. asi iny stav ako kopa srotu sa kupit neda. to bude na niekolko rokov roboty a penez. na to by som asi nemal sil. ale ked je v spravnom stave je to nadherny kus nabytku. tak vela zdaru v stutgarte.
moje911ka

PříspěvekZaslal: po Bře 10, 2014 10:14 pm    Předmět: Citovat

ahoj... mám kupé .... targa rám je vždy nerez.... máš to správně Smile...já jen že vše co je do 78 leštěný hliník tak model 79,80 je hliník černě eloxovaný... rámečky okolo oken, lišty na dveřích, klínky v okenních gumách, kliky atd....
ahoj
moje911ka

PříspěvekZaslal: so Led 10, 2015 8:17 pm    Předmět: Citovat

Hoj Michale a fóraři, tak se po delší době hlásím Very Happy trochu jsem popojel i když to s časem není žádná sláva. Z lakovny to mám doma a celkem spokojenost. eloxované rámečky na které jsem se ptal nakonec nikdo neporadil.... vše jsem tedy opískoval a zkusil cca 3 galvanovny. elox ale vypadal nic moc takže jsem tořešil matným komaxitem jako většina restaurátorů... viděl jsem to loni ve stuttgartu. veškeré spoje a dutiny jsem vyvoskoval a pomalu vlepuju koberce. Zrepasoval jsem komplet brzdy, opiskoval brdiče, štíty,náboje a udělal pozinky + povrchovky Teď mě ale čeká zasklení a docela mám prekerku s hliníkovými rámečky. Má s tím někdo prosím zkušenost? je to sice jako Žigul ale? sklo dám do nové gumy, do gumy rámečky a pak do kastle ale v rozích mě to vždy vyskočí.... poradíte někdo. Šlo ti to v poho Michale? zdravím.... hodím ještě nějakou fotku Very Happy

IMG_1795.jpg
 Popis:
p?ed lakem
 Velikost souboru:  156.79 KB
 Shlédnuto:  5226 krát

IMG_1795.jpg

IMG_2666.jpg
 Popis:
netknutá podlaha ale spoje radši do vosku
 Velikost souboru:  154.81 KB

IMG_2666.jpg

IMG_1852.jpg
 Popis:
hurá z laku
 Velikost souboru:  136.09 KB

IMG_1852.jpg

moje911ka

PříspěvekZaslal: so Led 10, 2015 8:29 pm    Předmět: Citovat

a ještě teda něco když jsem tady Laughing

IMG_4990.jpg
 Popis:
ráme?ky mat komaxit
 Velikost souboru:  76.97 KB
 Shlédnuto:  5225 krát

IMG_4990.jpg

IMG_4817.jpg
 Popis:
opískováno
 Velikost souboru:  111.42 KB

IMG_4817.jpg

IMG_4814.jpg
 Popis:
jen to tam pov?sit
 Velikost souboru:  88.16 KB

IMG_4814.jpg

moje911ka

PříspěvekZaslal: so Led 10, 2015 8:44 pm    Předmět: Citovat

už končím Rolling Eyes

IMG_4816.jpg
 Popis:
skláda?ka pokra?uje
 Velikost souboru:  70.95 KB
 Shlédnuto:  5224 krát

IMG_4816.jpg

IMG_4998.jpg
 Popis:
 Velikost souboru:  109.9 KB

IMG_4998.jpg

IMG_4645.jpg
 Popis:
repase brzd
 Velikost souboru:  98.52 KB

IMG_4645.jpg

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: