Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odkazy - co dalšího sháníte?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Odkazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muf

PříspěvekZaslal: st Led 12, 2005 11:45 pm    Předmět: Odkazy - co dalšího sháníte? Citovat

Co dalšího sháníte? Podělte se o rady a zkušenosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aniel

PříspěvekZaslal: pá Úno 06, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, som tu novy, neviem ci to spravne pisem sem, ak nie, tak to prosim presunte... Potreboval by som pomoc, nejaky link, prip. konkretne veci. Potrebujem vediet ake vsetky ukony sa maju urobit pri servise Porsche Cayenne S (2003) pri 120 000km... Nikde na nete to neviem najst. Pri 90 000 km bolo auto v autorizovanom servise, avsak cenovka nebola pre mna prijatela, bolo to 2 000 eur, takze to teraz chcem riesit inou cestou, dakujem vopred za rady ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: ne Úno 08, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

Tady je to spíš o 911kách. Snad jedině zkusit někde na torrentech nebo na jiném P2P sosnout dílenskou příručku. Bohužel odkaz neznám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oval

PříspěvekZaslal: po Říj 05, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Já čuchám tady http://www.mittelmotor.de/content/default.aspx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukyn

PříspěvekZaslal: čt Úno 18, 2010 5:20 pm    Předmět: Náhradní díly Citovat

Zdravím Poršáci já jsem objednával náhradní díly na www.sportwagen-eckert.com. Je to z německa mají snad všechno mrkněte na to.Do týdne mi to přišlo.Jinak drobnosti typu destiček jsem sehnal nejlevněji v autoprima.Zadní destičky typ A.B.S.-36834 cena po slevě 518kč! Obložení je stejné na sc 3.O i 3.2 ,ale ta má navíc indikátor opotřebení ten stojí 310kč typ ATE-24.81900904.2 6. Kdo bude shánět spojkovou sadu tak ta se dá sehnat těsně pod 20tis. Lepší je vzít tu dražšší od sachsu měla by mít silnějí pružiny týká se to pouze s typem převodovky 915 průměr lamely 225mm do roku 87.A hádejte kde je fabrika sachs na SLOVENSKU to sem čuměl.No lepší než čína. Snad to někomu z vás trochu pomůže.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Odkazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: