Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mobil567

PříspěvekZaslal: čt Led 20, 2011 3:07 pm    Předmět: 911 Citovat

Tahle vypadá výborně:

http://autobazar.hyperinzerce.cz/porsche/inzerat/3561291-porsche-911-carrera-gt-3-nabidka/

Máte někdo s tímhle typem praktické zkušenosti?
Ne, že bych na to měl, jen ze zájmu Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: ne Led 23, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

No, vypadá slušně. Je to americká verze, což nijak zvlášť nevadí. Muselo by se to vidět v reálu, a záleží, jestli to má servisní historii...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bodan

PříspěvekZaslal: čt Úno 24, 2011 6:56 pm    Předmět: volant vpravo Citovat

Zdravím, rád bych pořídil 911 SC ročník 82. Vozy v Británii jsou mnohem levnější než například v Německu. Je možné předělat auto, které mí řízen vpravo na klasické u nás použitelné? Jestli ano, tušíte někdo cca cenu takové přestavby? Díky moc.
Bodan
muf

PříspěvekZaslal: pá Úno 25, 2011 8:14 am    Předmět: Citovat

Odpověď je jednoduchá - zapomeň na to. Cena případné přestavby by byla vysoká, muselo by se svařovat. Celá palubní deska je součástí skeletu karoserie. A auta v GB zas o tolik levnější nejsou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bodan

PříspěvekZaslal: so Úno 26, 2011 8:13 pm    Předmět: diky Citovat

Díky za odpověď. Trochu jsem si to myslel, ale co kdyby. No takhle...auta v Británii stojí solidní kolem 10 000 liber a srovnatelný v Německu stojí 15 až 25 OOO EUR. To mi přijde až podezřele velký rozdíl. Moc nevím, kde jinde hledat:-) Díky. Bodan
muf

PříspěvekZaslal: ne Úno 27, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

Zkus třeba Belgii, tak jsou jsem občas něco pěkného taky našel. I v Německu seženeš auto za 12.000 EUR a bude asi v podobném stavu, jako z Británie za 10. Ale je fakt, že britská měna se znehodnotila a tamní ceny se neodvíjí od cen v kontinentální evropě právě proto, že jezdí na špatné straně. Občas se tam najdou kousky dovezené z USA nebo Japonska, které mají volant nalevo.
bodan

PříspěvekZaslal: ne Úno 27, 2011 12:11 pm    Předmět: kde Citovat

No když jsem zkouknul třeba www.autoscout24.de tak tam neni nic pod 16 000 E a další stoupají hodně rychle. S jinými zeměmi nemám vůbec zkušenost, jak se tam hledá? Měl bys prosím nějaké odkazy, kde bych mohl hledat? V británii je občas kousek dovezený z EU, US model nechci. Teď tam byl jeden krásnej za 10 dovezenej z Německa, ale byl rychle pryč. Každopádně uvítam jakýkoliv návrh jak a kde hledat, hodně mi to pomůžeSmile Díky moc a hezkou neděli. Bodan
bodan

PříspěvekZaslal: ne Úno 27, 2011 12:43 pm    Předmět: Itálie Citovat

Ještě jsem našel docela dost zajímavých aut v Itálii...hovoří něco proti autům z této země? Díky
muf

PříspěvekZaslal: ne Úno 27, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

A co auta v nabídce v ČR, pár jich tu je...
bodan

PříspěvekZaslal: ne Úno 27, 2011 5:48 pm    Předmět: CR Citovat

Tady v CR jsem ročník 82 našel asi jen jedno, takže výběr teda mizivý... a levný neni. Hledam třeba na Sauto a cars.cz a tipcars. Předpokládam, že tam budou všechny:-) Možná časem budu své omezení na ročník 82 muset zrušit, to by bylo pak trochu jednoduššíSmile
diddien01

PříspěvekZaslal: pá Bře 04, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

Bodan: ahoj, prave sem cetl vasi debatu o autech z GB. taky si myslim ze ceny tu sou lepsi nez ve zbytku evropy. sam mam pravostranne auto a problem to zadny neni. Takze bych se vykaslal na predelavani volantu a sel bych do prave strany. Jde jen o zvyk, po par dnech ti to uz vubec nepride:) pokud budes mit nejaky dotazy, pisni. Mej se Michal
muf

PříspěvekZaslal: pá Bře 04, 2011 7:31 pm    Předmět: Citovat

Dovolil bych si nesouhlasit. I pravostranné auto z Británie je spousta peněz a porsche si člověk kupuje ne proto, aby bylo levné, ale proto, aby si užil jízdu. Nedovedu si představit, jak budeš s pravostranným autem jezdit na kontinentu do parkingů (kde se počítá s tím, že člověk sedí vlevo, aby mohl vytáhnout lístek), jak budeš předjíždět, když neuvidíš, co jede naproti, atd.
Nehledě na to, že bodan chtěl ročník 82, který letos nepřihlásí na veteránský značky a na běžný SPZ ti Brita nepřihlásej.
bodan

PříspěvekZaslal: so Bře 05, 2011 1:00 pm    Předmět: SC Citovat

Diddien01:
Díky za zájem:-) Taky jsem o tom uvažoval, ale jak píše Muf, třeba to předjíždění a spousty dalších praktických věciček by mě asi časem dost štvalo. To radši počkam, nikam nespěcham, prostě si chci vybrat fajn kousek. Našlel jsem prá webů v Belgii a Holandsku a koukam, občas tam něco fajn je, takže asi tam někde něco vylovim. Jen mě trochu štve ta cesta, počítam, že tam pojedu víckrát, že nekoupim hned první. Takže spousty času i peněz, ale cožSmile
Kde jsi v GB sháněl? Díky:-)
Muf:
S tim veteránem pravda, ale příští rok by to už snad šlo, počkam si:-)

Bodan
diddien01

PříspěvekZaslal: so Bře 05, 2011 11:43 pm    Předmět: Citovat

No jak myslite panove:)) lamat vas nebudu.... Porsche si samo clovek kupuje aby si ho uzil, ale nerikej mi Mufe ze penize nehrajou zadnou roli:) to bud ses ditko z okruhu zlate mladeze a nebo stastny milionar:) s tim predjizdenim to pravda je a neni. Uznavam, ze je to komplikace , ale ne zas takova, abych to auto nekupoval. Spousta lidi jezdi v CR s volantem na pravo a je to v klidu. Jak si psal, s tim parkovanim, to me ani nenapadlo:) to bude asi tim, ze Porschetem nejezdim do tesca na nakupy:).... Preju kazdopadne hodne zdaru pri hledani, v Belgii se urco neco najde. tu Anglii uplne nezavrhuj, sou tam i levostranny auta obcas. Mrkni se na Ebay, autotrader, classiccarsforsale, a nebo carandclassic. Zdravi Michal
bodan

PříspěvekZaslal: ne Bře 06, 2011 10:03 am    Předmět: dik Citovat

Diddien01:
Porsche si kupuju proto, abych si to užíval a proto kopim levostranný, páč by mě volant vpravo občas jistě štval a to nemam zapotřebí. Jinak díky moc za návrhy kde hledat, pomohlo to:-) Beru časopis 911andporscheworld, tam občas je fajn inzerátek a taky tam budu příští měsíc mít svůj hledacíSmile

Muf: Dal bys přednost autu, který je levný v původním stavu a radši si ho sám a s pomocí profíků přivedl do super stavu nebo bys radši hledal rovnou super kousek? A co najeté km...mám je nějak řešit? Nerad bych koupil auto přes 200 tis. Díky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: