Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě 911 z US
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muf

PříspěvekZaslal: út Říj 25, 2011 8:53 am    Předmět: Citovat

Didien: To britský auto jsem neřešil, vidím, že je už pryč a cena 8K Ł je teda dost good, stálo by to za to snad i kdyby to nejezdilo. Sice ty nárazníky jsou pěst na oko, ale to by se dalo řešit. Buď prahama z 964, aby se dokončil facelift look nebo ještě lépe harmonikama někde z ebaye, neb originalita je to, co se dnes cení. Správně by veteránský papíry to faceliftovaný porsche ani dostat nemělo, i když zatím to kluby moc neřeší...

Původně jsem reagoval na kvaskyho, který evidentně odpověděl na nějaký fake inzerát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
diddien01

PříspěvekZaslal: út Říj 25, 2011 11:41 am    Předmět: Citovat

MuF: OK, mel sem v tom gulas:) jak sem psal, taky bych dal puvodni narazniky ( neni problem koupit) sehnal bych stary kola, a hura na silnici. Tady v UK nemame moc levostrannjech aut, ale ted pred zimou se da koupit dobre. Zatim ahoj Michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvasky

PříspěvekZaslal: čt Říj 27, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

muf napsal:
kvasky:

Tady si někdo koleduje o průšvih Smile
Hlavně nikam neposílej prachy a ani se nevydávej na cestu, dokud nemáš jistý, že nějaký auto skutečně existuje. Navíc turbo targa z roku 81? To se ještě nedělaly...

Ahoj Mufe,
no asi to fakt byl fake, jak jsem si hnedka na začátku myslel. Nicméně jsem stále čekatel, na auto nespěchám, občas se projedu mobile.de. Najdou se i pěkné kousky, ale cena je úplně jinde. Našel jsem i jedno v ČR http://www.sportovnivozy.cz/21250-porsche-911-targa . Znáte někdo tento vůz, Moje představa je mladší kousek.. od 1980->
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal 911sc

PříspěvekZaslal: pá Říj 28, 2011 8:16 am    Předmět: Citovat

nazdar kvasky, podla fotky to nema posilovac brzd,to by som asi nechcel,michal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
muf

PříspěvekZaslal: pá Říj 28, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

Na posilovač kašlete, měl jsem auto z roku 73 a brzdilo jako fík. Teda na svojí dobu, s moderními auty se to srovnat nedá, ale to ani SC nebo 3.2. Nejvíc mi asi chybí ABS, protože kola se docela lehce bloknou (jednou jsem si blbec takhle udělal plošky a všechny 4 gumy musely pryč - to jsem ale blbnul na letišti a můžu si za to sám).

Ta černá targa je za dobré peníze, má ale kola z novějšího vozu, a asi i interiér. To dřevo je fakt děs. Volant je z roku 85 a novější. To jsou ale všechno drobnosti, důležité je, v jaké je jinak stavu a to z těchto fotek nezjistíme. Kilometrům bych asi moc nevěřil, když koukám na přístroje, je tam otáčkoměr s tlakoměrem z turba. Možná teda někdo vyměnil i tacháč, ale třeba ne.
Zajeď se na to podívat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: